Nomas noteikumi

Kāds ir minimālais nomas termiņš?
Minimālais EgiCarRent nomas termiņš ir trīs dienas vai 72 stundas.

Kādas ir EgiCarRent prasības autovadītājam?
Autovadītājam jābūt vismaz 25 gadus vecam ar vismaz 2 gadu autobraukšanas pieredzi. Līgumā iespējams paredzēt arī papildus autovadītāju, kas atbilst minētajām prasībām. Papildus autovadītāja pievienošana ir bez maksas, informējot iepriekš.

Kāda ir EgiCarRent automašīnas nomas maksa?
Nomas maksa tiek aprēķināta par 1 diennakti – 24 stundām, kur iekļauta tehniskā apkope, apdrošināšanas izmaksas, automašīnas piegāde klientam un atpakaļsaņemšana, neierobežots nobraukums un PVN. Nomas maksā netiek iekļautas izmaksas par degvielu. Ja automašīna tiek atgriezta vēlāk nekā 1 stundu pēc noteiktā laika, tiek aprēķināta papildus maksa par 1 diennakti.

Kā apmaksāt automašīnas nomu?
Norēķināšanās notiek automašīnas saņemšanas un līguma slēgšanas brīdī ar kredītkartēm – VISA, MASTERCARD,  MAESTRO un AMERICAN EXPRESS.

Vai EgiCarRent automašīnas ir apdrošinātas?
Lai klienti justos droši, visas automašīnas ir apdrošinātas pret avārijas negadījumiem, zādzībām un trešo personu nodarītiem zaudējumiem.

Kā tiek veikta samaksa par degvielu?
Jūsu ērtībai automašīnas tiek dotas nomā ar pilnu degvielas tvertni un klienta pienākums atgriezt automašīnu ar pilnu tvertni. Klientam ir tiesības atgriezt automašīnu ar neuzpildītu tvertni, bet šajā gadījumā klientam jāsedz uzpildīšanas izmaksas 2,00 EUR apmērā par vienu degvielas litru.

Cik jāmaksā par automašīnas piegādi ārpus Rīgas?

EgiCarRent nodrošina Jums pilnīgu neatkarību un mobilitāti, piegādājot automašīnu Jums vajadzīgajā vietā un laikā jebkur Latvijas teritorijā. Rīgas pilsētas teritorijā piegāde un nodošana notiek bez papildus maksas, savukārt pārējā Latvijas teritorijā tiek aprēķināta papildus maksa – 0,40 EUR par kilometru. Ja automašīnas piegādes vai atgriešanas vieta mainās no nomas pieteikumā vai līgumā norādītās, klienta pienākums ir informēt EgiCarRent ne mazāk kā 12 stundas pirms konkrētā laika.

Kāds ir automašīnas aprīkojums?
Volkswagen Passat B7 automašīnas ir aprīkotas ar dīzeļa dzinējiem, automātiskām pārnesumu kārbām, kruīza kontroli, parkošanās sensoriem, ādas salonu, klimata kotroli, radio un CD, kā arī plašu elektroaprīkojuma paketi.

 

Bezmaksas papildaprīkojumā:

  • TomTom navigācija
  • Bērnu sēdeklis
  • Bērnu paliktnītis
 

Papildus aprīkojumā var paredzēt TomTom navigāciju un bērnu sēdeklīti bez atsevišķas samaksas, pasūtot to iepriekš rezervācijas pieteikumā. Tomēr TomTom navigācijas rezervācijas gadījumā tiks pieprasīta drošības nauda 200 EUR apmērā. Jūsu komfortam un labsajūtai EgiCarRent izskatīs jebkuras individuāla klienta vēlmes attiecībā uz vēlamo aprīkojumu.

Katrs klients mums ir īpašs un mūsu specifika ir nodrošināt komfortu katram atsevišķam klientam. EgiCarRent ir atvērta izskatīt jebkādas individuāla klienta vēlmes attiecībā uz dažādiem papildus pakalpojumiem vai ieteikumiem Jūsu ērtību nodrošināšanai visā nomas termiņā. Jautājiet un mēs palīdzēsim!

Kontakti: , Mobilais tālrunis: +371 25705475
Juridiskā adrese: SIA EGI, Tērvetes iela - 80, Jelgava, Latvija LV 3008